Farby a úprava pomocou hliníkového opláštenia aluskin

Inteligentná technika, vyberaný dizajn a dlhá radosť z výrobku

Elegantný vzhľad hliníka je v súčasnej dobe v móde – a to vo všetkých častiach obytných priestorov. Aj vzhľad Vašich okien je možné zušľachtiť: hliníkovým opláštením aluskin. Zlatým klincom je kombinácia výhod oboch materiálov: vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti plastového okna s moderným vzhľadom hliníka. Z tejto súhry vznikol výrobok, ktorý v sebe spája tú najvyššiu technickú úroveň, pekný dizajn a osobitosť. Okrem toho je povrchová úprava hliníkového opláštenia možná vo všetkých RAL farbách tak, aby boli všetky priania splnené. Pre fasádu, ktorá je taká osobitá ako Váš štýl.

Všetko z jednej ruky

Všetko z jednej ruky: výrobky aluskin s povrchovou úpravou zo závodu

Spoločnosť aluplast zahrnula do svojho portfólia novú službu: opláštenie aluskin s povrchovou úpravou pre všetky systémy je možné objednať priamo od spoločnosti aluplast, nová možnosť, ktorá je zaujímavá pre tých predajcov okien, ktorých doteraz odrádzala časová a organizačná náročnosť. Spolu s profilmi sú výrobky aluskin s povrchovou úpravou pripravené v 43 farebných a povrchových variantoch už 7 až 12 dní od objednávky. Na želanie je možné vybrať aj akúkoľvek farbu z RAL spektra.

energeto® 5000 view
Montáž hliníkového opláštenia optimalizovaná pre proces

Keďže nie je potrebné opláštenie krídla, je možné hliníkové opláštenie naniesť dodatočne k sériovej výrobe na rám, štulp a stĺpik, čím sa proces dodatočne a výrazne zjednoduší.

aluskin function
Hliníkový systém pre sériovú výrobu

Sústredenie sa na systém aluskin otvára novému systému množstvo výhod: v bežnej konštrukcii rámu a krídla sú len malé náhľady na krídlo o veľkosti 69 mm, ktoré nadmieru splnia želanie získať viac svetla. Stavebná hĺbka 85 mm vrátane pripojeného hliníkového opláštenia umožňuje úplné utesnenie a nie sú potrebné žiadne dodatočné kroky na úpravu pri pevnom presklení. Zvárateľné tesnenie sa dodáva extrudované priamo zo závodu.
Je samozrejmé, že tu existuje úplná sloboda, čo sa týka techník spracovania: aj tieto krídla vyrobili technici spoločnosti aluplast s geometriou viacnásobných drážok.
Podľa stavu pri osadení sa dá použiť kratšie opláštenie rámu, týmto spôsobom je možné na dolnú časť namontovať na rám aj parapetnú dosku a jednoducho nasadiť roletovú lištu.