Hliníkové výplne- povrchy

Dizajn charakterizuje prepracovaná jednoduchosť, čistota v tvaroch a líniách. Výtvarné motívy môžu byť tvorené plnými a presklenými plochami, reliéfnymi alebo plochými tyčovými profilmi, frézovanými drážkami, nerezovými aplikáciami či intarziami. Klenotom vo dverách sú výplne vyrobené gravírovaním farebných plôch.
Hliníkové dverné výplne sú vďaka opísaným vlastnostiam a možnosti vyhotovenia aj v prevedení FD (flügeldeckende) t.j. krídlo prekrývajúcom dizajne, ideálnym produktom pre náročných zákazníkov.

V dverných výplniach GAVA Alumínium sú použité kovové povrchové dosky zo zliatiny hliníku a horčíku. Vyznačujú sa vysokou pevnosťou a neprebiehajú v nich zmeny vnútorných napätí ani po dlhom čase. Na povrchy je nanesená farba technológiou práškového lakovania a následného vypálenia v peci.
Výplne GAVA Alumínium sa vyznačujú presnosťou opracovania na najmodernejších technológiách – rezanie laserom, CNC frézovanie a zváranie rámikov vyrábaných z nášho originálneho reliéfneho profilu. Pre vsadené výplne od hrúbky 36mm odporúčame použiť Jadro F, pre výraznú redukciu nepriaznivých síl pôsobiacich na dvere pri celoročne rozdielnych klimatických podmienkach v exteriéri.

 

Pre povrchové úpravy hliníkových dverných výplní je možný nástrek kvalitnými práškovými farbami RAL.
Dverné výplne sú taktiež dostupné s viacerými ozdobnými prvkami: aplikácia, frézovaná drážka, gravírovanie a tyčový profil.