Profily Perfectline 70 od spoločnosti Veka sú vynikajúcou voľbou pre zákazníkov, ktorí oceňujú kvalitu a funkčnosť.

Tepelnoizolačné parametre Uf – 1,1 W m2/K umožňujú vyrábať okná, ktoré sú ideálne pre viacgeneračné aj inštitucionálne budovy. Pri použití zasklievacej jednotky s horúcim rámom s Ug = 1,0 sa získa koeficient prenosu tepla Uw = 1,1 W / m2K pre celé okno.

Prečo stojí za to vybrať si PVC okná ako súčasť systému VEKA Perfectline 70 AD?

Pictogram jpg cena
Profil VEKA 70 AD je dokonalým kompromisom medzi dobrými technickými parametrami okna a jeho konečnou cenou. Je to vynikajúca voľba pre rodinné a inštitucionálne budovy.
Zabezpečenie kvality za prijateľnú cenu
Bezpecnost
Profily VEKA 70 AD vybavené primeraným príslušenstvom, zasklením a držadlami sú vysoko odolné proti vlámaniu.
Bezpečnosť obyvateľov
color palet

Široká škála farieb v kombinácii so širokou škálou povrchových úprav umožňuje vytváranie okien dokonale prispôsobených každému domu alebo bytu. Môže sa reprodukovať drevo alebo hliník; dáva dizajnérom veľkú flexibilitu (, takže vnútorný a vonkajší povrch okna nemusia byť rovnaké ).
Rôzne farby a povrchové úpravy

Parametre:

S týmito profilmi je možné použiť zasklenie s hrúbkou 6 až 49 mmHrúbka vonkajšej steny profilu je 3 mm (s toleranciou 0,2 mm), čo je parameter, ktorý spĺňa najvyššie štandardy RAL – „trieda A“ (PN-EN 12608)

Počet komôr

Profily VEKA Perfectline vytvárajú 5-komorový systém (5 komôr v rámovom profile a 5 komôr v umývacom profile) s inštalačnou hĺbkou (t. J. Šírkou rámu) 70 mm, ktorá zaručuje účinnú tepelnú ochranu.

Výška profilu

Nízka bočná výška profilov krídla a rámu (118 mm) poskytuje väčšiu plochu pre sklo a vynikajúce vnútorné osvetlenie.

Tesnenie

Systém dvoch vonkajších tesnení zaisťuje vynikajúcu tesnosť, ako aj akustickú a tepelnú izoláciu. Použitie tesnení so smerovým povrchom vrátane 15-stupňového sklonu umožňuje vynikajúce odvádzanie vody a nečistôt.

Tri farby tesnení: čierna, šedá a karamelová prinášajú dobrú kombináciu s farbami profilov a zlepšujú estetiku okien.

Konštrukcia

Použitie spoľahlivých oceľových výstuží umožňuje udržiavať funkčnosť a chráni pred vlámaním po celé roky.

Ako súčasť rámu je komora na uzavretú oceľovú výstuž, zatiaľ čo ako súčasť krídla – existuje komora na otvorené dvojité zosilnenie ( jedinečné riešenie v technológii okien ). Dostaneme príležitosť poskytnúť krídla široké až 1500 mm bez dodatočnej ochrany.

Profily VEKA Perfectline sú klasické. Rovné kontúry sa dokonale spoja s takmer každou fasádou. Ohýbanie profilov umožňuje vytvárať rôzne tvary a oblúky. Okrem toho sú k dispozícii tri typy muntínových tyčí: vnútorné, vonkajšie, zlepené alebo tie, ktoré rozdeľujú štruktúru okna.

Ľahká údržba

Profily sú vyrobené z vysoko kvalitného PVC, vďaka ktorému sa okná ľahko starajú a nevyžadujú údržbu po mnoho rokov

Zvuková izolácia

Pri použití vhodného zasklenia systém umožňuje splniť podmienky pre zvukovú izoláciu triedy 6, t. J. Útlm hluku do 50 dB (napr. rýchlostná cesta s intenzitou premávky až 5 000 vozidiel / hod.).

 

Technické špecifikácie